DuPont v České republice
Bookmark and Share

Vedoucí údržby (Inženýr mechanické spolehlivosti)

Náplň práce:
  • Vést projekty pro sledování, analýzu a zlepšování spolehlivosti zařízení
  • Podílet se na investičních projektech s návrhy vhodných zařízení
  • Znalost zařízení po mechanické stránce se schopností podílet se na opravě (ve spolupráci s mechaniky)
  • Aplikovat procesy zlepšování (Six sigma, Lean)
  • Zodpovědnost (v rámci svěřeného úseku) za bezpečnost procesu
  • Komunikace s kolegy v rámci mateřského koncernu, vytvoření kontaktů v rámci koncernu a specialistů v oblasti spolehlivosti

Požadujeme:
  • VS vzdělání mechanického směru (zkušenost s výrobními zařízeními, zpracování plastů výhodou)
  • Velmi dobrou znalost AJ
  • Znalost systémů údržby (TPM) a systémů zlepšování procesů (Six sigma, Lean, Kaizen)
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti (slovem i písmem)
  • Znalost práce na PC
  • Analytické myšlení a schopnost řešení problémů
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující systém odměňování (13. plat, výkonnostní odměny, týden dovolené navíc, ...)
  • Osobní i profesní růst