DuPont v České republice
Bookmark and Share

DuPont™ Plantex®

DuPont CZ s.r.o. se stal obchodním členem Svazu zakládání a údržby zeleně (SZÚZ), jejímž posláním je zvyšovat odbornou úroveň oboru zahradní a krajinářská tvorba v České republice.

SZÚZ sdružuje právnické a fyzické osoby, zabývající se zahradní a krajinárskou tvorbou nebo výrobou materiálu a  výrobku pro zahradní a krajinárskou tvorbu, projektováním, inženýrskou cinností, výchovou a vzdeláváním, výzkumem pro zahradní a krajinárskou tvorbu, informacními službami apod. bez ohledu na velikost a formu vlastnictví.

SZÚZ je zároveň členem Evropské asociace zahradnických firem, ELCA.

Divize DuPont Building Innovationns nabízí profesionální řešení pro úpravu zahrady a krajiny  DuPont™ Plantex® Landscape Solutions. Jedná se o kompletní sortiment výrobků pro profesionály od vysoce kvalitních řešení pro potlačení plevele a omezování růstu kořenù bez použití chemických látek až po řešení pro úpravy a zpevnění povrchu příjezdových cest a teras včetně fólií pro zahradní jezírka.

 

    


Díky členství v SZUZ jsme schopni navázat spolupráci s profesionály z oboru a zároveň se podílet na projektech, které pomohou k propagaci našich vysoce kvalitních materiálů DuPont™ Plantex® určené pro zahradní a krajinné úpravy.

Svaz zakládání a údržby zeleně

 

 

Evropské asociace zahradnických firem