DuPont v České republice
Bookmark and Share

Oděvy Nomex® chrání pracovníky v energetice


Divize DuPont Protection Technologies v dubnu a květnu uspořádala v Jihlavě a Banské Bystrici úspěšné semináře o inovacích v oblasti ochranných oděvů pro zákazníky v energetice, plynárenství a petrochemii, s účastí významných firem z oboru jako ČEZ, RWE, VSE, Slovenské elektrárne, Čepro, Slovnaft,  ArcelorMittal, Lafarge a dalších.

Workshopy nabídly prezentace o tepelných rizicích elektrického oblouku a vynikajících ochranných vlastnostech materiálu Nomex®, praktické ukázky ochranných oděvů proti teplu a ohni představila firma DEVA F-M, která je členem programu “DuPont Nomex® partner”. Nechyběly informace o novinkách v oblasti protichemických ochranných oděvů Tyvek® a spolupořádající firma Ansell Healthcare prezentovala široký sortiment ochranných rukavic pro specifické použití.

Ohlas účastníků byl velmi pozitivní. Semináře pomáhají specialistům bezpečnosti práce a nákupu orientovat se v technických normách a parametrech ochranných oděvů a zajistit svým zaměstnancům ochranné pracovní prostředky na nejvyšší možné úrovni. Z dlouhodobých zkušeností navíc vyplývá, že kvalitní ochranné oděvy vydrží déle a vyplatí se proto i z hlediska nákladů.

 

    

 

V případě dotazů kontaktujte:

Jaroslav Bürger, sales and marketing representative
+420 724 158 967, jaroslav.burger@dupont.com