Bilimin Mucizeleri

Endüstri Seçiniz


DuPont Packaging Graphics

Drupa 2012 için geri sayım

DuPont Ambalaj Grafikleri, gelecek mayıs ayında Almanya Düsseldorf'ta gerçekleşecek Drupa fuarında, yine en önemli katılımcılardan olacaktır. Eğer katılmayı düşünüyorsanız, ambalaj baskısında son yeniliklerimizi keşfetmek için C24 standı, 8b salonunda bulunan alanımızı ziyaret edin.


Drupa için gerisayım devam ediyor
Drupa'da DuPont standı inşası başlıyor
DuPont standının tamamlanması yaklaştıkça heyecan artıyor. Size son fleksografik ekipman teknolojisi ve plaka yenilikleriyle getirdiğimiz bu heyecanı kaçırmayın. 3 Mayıs'tan itibaren Sizi 8b/C24 alanında görmek için sabırsızlanıyoruz!
»  DAHA YAKINDAN BAKIN! Resmi büyütmek için tıklayınDrupa'da tanıtılacak yeni ekipman teknolojileriGeliştirilmiş Round iş akışı , Cyrel® FAST 3000 TD ve Cyrel® DigiFlow... Hepsi Yüksek Hızda daha Yüksek Kalite için
» DAHA YAKINDAN BAKIN!


DuPont Standı, Ziyaretçileri 'DAHA YAKINDAN BAKMAYA' davet ediyor08b/C24 te bulunan DuPont standı, rengarenk grafikleri ve 'iş akışı tasarımı' ile müşterilerimizin Yüksek Hızda Yüksek Kaliteye 'Daha Yakından bakmalarını' sağlamak için tasarlanmıştır

Look Closer at DuPont Booth at drupa 2012


Cyrel® markasının, yeni konumlandırması ve görsel yenilikleri drupa 2012 için hazır.Kapsamlı pazar araştırması sonrasında, DuPont, baskı kalitesi ile hız/verimlilik kavramlarına tekrar odaklanarak Cyrel® markasını yeniden konumlandırdı. Organizasyonun sloganı 'Yakından bakın' olacaktır. En popüler flekso baskı dergileri ve stand alanında bulunan etkileyici fotoğraflar kampanyayı çevrimiçi dünyaya taşıyacak.
» Yakından bakın!

drupa 2012 countdownEğer katılmıyorsanız, DuPont Drupa deneyimini sizle 'gerçek anlamda' paylaşabilmemiz için web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.