Bilimin Mucizeleri

Endüstri Seçiniz


DuPont Packaging Graphics

Haberler & Olaylar

Haberler Arşivi: 2010 | 2011 

Eylül 9, 2014
Yeni DuPont™ Cyrel® Fleksografik Baskı Plakaları Aleithe’yi Kalite ve Verimlilikte Bir Adım Daha İleri Taşıdı Yeni plakalar, zemin mürekkebi yoğunluğunu arttırarak Aleithe’nin etiket ürünlerinin kalitesini yükseltti ve aynı zamanda sarfiyat ve başlangıç sürelerinde yarıdan fazla tasarruf sağladı.

Nisan 28, 2014
DuPont Ambalaj Grafikleri Yeni Cyrel® Fleksografik Baskı Plakasını Sunar DuPont Ambalaj Grafikleri (DuPont) bugün yeni DuPont ™ Cyrel ® FAST DFUV fleksografik baskı plakasının lasmanını gerçekleştirdi. Söz konusu plaka ultraviyole (UV) ışınlarına duyarlı mürekkep ile kullanılmak üzere tasarlandı.

21 Şubat 2014
DuPont, Cyrel® Fleksografik Baskı Sistemlerinin 40. Yıldönümünü Kutluyor DuPont bu yıl, geçmişini anarak, bugünün başarılarını kutlayarak ve sürekli yenilikle dolu bir geleceğe umutla bakarak, DuPont™ Cyrel® fleksografik baskı sistemlerinin 40. yıldönümünü kutluyor.

Aralık 11, 2013
DuPont Ambalaj Grafikleri Müşterileri JV Uniflex ve LLC “Reprostudia” Cyrel® Fleksografik Baskı Plakalarıyla Ödül Kazandı DuPont™ Cyrel® DPR Flekso Plaka Kullanıcıları, Önemli Sektör Yarışması Tarafından Ödüllendirdi

4 Kasım 2013
DuPont™ Cyrel® DigiFlow Optimasmart’ın Baskı Kalitesini Geliştirdi DuPont Ambalaj Grafikleri (DuPont), Moskova, Rusya ikameli bir servis firması olan Optimasmart’ın , yeni DuPont™ Cyrel® DigiFlow 1000 ECLF state-of-the-art pozlama ve son poz makinesi yatırımı yaptığını anons etti.

21 Ekim 2013
DuPont Ambalaj Grafikleri, Flekso Kalite Kampanyası ile Marka Müdürlerini Hedef Alıyor Yeni plakalar, daha güçlü raf etkisi, göz alıcı renkler ve küresel marka tutarlılığını sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanarak, dünyadaki Ambalaj Tüketici Ürünleri (CPG) şirketlerini temsil eden marka müdürlerinin hizmetine sunulmuştur.

17 Eylül 2013
Labelexpo 2013'teki DuPont Ambalaj Grafikleri ve DuPont Authentication DuPont Ambalaj Grafikleri ve DuPont Authentication, ziyaretçilerini 24 - 27 Eylül 2013 tarihleri arasında Brüksel'de gerçekleştirilecek Labelexpo Fuarı'ndaki 11. Salon, Q25 Standı'na davet ediyor.

14 Mart  2012
DuPont Ambalaj Grafikleri, Drupa'da Yeni Ekipman Teknolojilerini Tanıtıyor DuPont Ambalaj Grafikleri, daha yüksek hızda daha yüksek kalite sunarak fleksografiyi geliştiren en yeni ekipman tekliflerinden birkaçını vurguluyor.

1 Mart  2012
DuPont Ambalaj Grafikleri, DuPont™ Cyrel® ürünleri için fiyat artışını duyuruyor DuPont Ambalaj Grafikleri, DuPont™ Cyrel® ürünleri için, 2 Nisan 2012’den itibaren geçerli olacak global fiyat artışını duyurdu. Net artış % 5’e kadar ürüne bağlı olarak gerçekleşecektir.

29 Şubat 2012
DuPont Ambalaj Grafikleri, DuPont™ Cyrel® DigiFlow'u Sunar DuPont Ambalaj Grafikleri (DuPont), üstün baskı kalitesi ve verimlilik sunmak amacıyla, Cyrel® ve dijital Cyrel® FAST'in özelliklerini genişletmek üzere tasarlanmış, yeni bir dijital iş akışı geliştirmesi olan DuPont™ Cyrel® DigiFlow'un tam olarak ticarileştirildiğini duyurdu.

02 Şubat 2012
DuPont Ambalaj Grafikleri Yeni DuPont™ Cyrel® Markasına Yönelik Kampanya Başlattı DuPont Ambalaj Grafikleri, ambalaj grafikleri endüstrisine yönelik öncü DuPont™ Cyrel® marka fleksografik sistem yelpazesini tanıtma ve bu sistemlerin diğerlerinden farkını daha net bir şekilde ortaya koyma amacıyla yeni bir kampanya başlattı.

13 Ocak 2012
DuPont Ambalaj Grafikleri 1000. Cyrel® FAST kurulumunu kutluyor On yıldır fleksografik ambalaj endüstrisindeki büyümenin en popüler ve sürdürülebilirlik odaklı iş akışı olmaya devam eden Cyrel® FAST sisteminin dünya genelindeki bininci kurulumu SGS International tarafından gerçekleştirildi.