Bilimin Mucizeleri

Endüstri Seçiniz


DuPont Packaging Graphics

Satış & Destek

Söz hizmete geldiğinde felsefemiz: “Mümkün olan en fazlası”dır. Ekipmanınızın sadece kurulumunu yapıp “bir şekilde çalışır” demekle yetinmeyiz. Her bir bileşenin performansını maksimuma çıkarmanıza yardım etmeyi amaçlarız. Servis ekiplerimiz bunun için gelirler. Kurulum tamamlandıktan sonra da ihtiyaç duyduğunuz her an yardımlarının süreceğini belirteceklerdir. Henüz Cyrel® kullanıcısı değilseniz Cyrel® uygulama ekibi özel ihtiyaçlarınızı analiz etmenize ve ihtiyaçlarınıza en iyi çözümlerin neler olduğunu belirlemenize yardım etmek için, sizi yerinizde ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır.

Bize Ulaşın

Cyrel® ve Cyrel® FAST baskı teknolojileri hakkında daha fazla bilgi için bize e-posta gönderin veya size en yakın bölge temsilcisini arayın. Fleksoyu kalite, verim ve çevreye uyum bakımından çok daha verimli hale getirmek için bize katılmanızı bekliyoruz.

Distribütörlerimizle iletişime geçin

DuPont Ambalaj Grafikleri Avrupa çapında geniş bir distribütör ağına sahiptir. Size en iyi hizmet ve desteği sağlamayı amaçlayan, işlerinde uzman olan distribütörlerimiz, müşteri teknoloji merkezimizde en yeni DuPont™ Cyrel® teknolojileri konusunda ayrıntılı seminerlere katılmaktadırlar. ‘’Distribütör iletişim bilgileri’’ bağlantısı ile bilgilerini görmek istediğiniz ülkeyi seçebileceğiniz sayfaya doğrudan bağlanıp, buradan arama kriterlerinize uyan distribütör veya distribütörlerin adres, telefon ve diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cyrel® Eğitim Programları

DuPont™ Cyrel® müşterilerini İstanbul, Türkiye veya Neu -Isenburg, Almanya’daki Cyrel® Müşteri Teknoloji Merkezlerimizde düzenlenecek eğitim programlarımıza katılmaya davet ediyoruz.

Cyrel® veya Cyrel® FAST plaka imalat sistemlerimizi kullanarak optimum kalitede baskı kalıbı elde etmenize yardım etmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri kazanmanıza katkıda bulunacak eğitim programlarımızı öneriyoruz.

Müşteri eğitim programımıza şimdi kaydolun

Neu-Isenburg, Almanya