Supervlákna 2012
Přidejte se i vy a vymyslete nové využití aramidových vláken!

Bookmark and Share

Studentská soutěž Supervlákna 2012

 
V dnešní době nestačí pouhé odborné vědomosti, ale především schopnost myšlenky formulovat, prezentovat a uplatnit v praxi.   
Společnost DuPont ve spolupráci s nejlépe hodnocenou manažerskou školou ve střední Evropě, Joseph M. Katz Graduate School of Business - University of Pittsburgh, a prestižní školící organizaci, The Academy, PwC, vyhlásili ideovou soutěž pro studenty technických fakult českých vysokých škol, “Supervlákna 2012“.
Úkolem soutěžících bylo nalézt nejinovativnější řešení využití aramidových vláken, Nomex® a Kevlar®, a zpracovat studii proveditelnosti v anglickém jazyce. Studenti mohli soutěžit jednotlivě, a nebo v týmu.
Hlavním cílem soutěže Supervlákna bylo poskytnout studentům technických oborů příležitost k získání nových dovedností, které jim umožní úspěšně rozvíjet odborný i kariérní potenciál, a zároveň se setkat a nabýt zkušenosti s výraznými osobnostmi z oblasti řízení a managementu.
V rámci soutěže byly proto připraveny praktické tréninky prezentačních dovedností, workshopy o efektivních inovacích v podnikatelském sektoru a speciální semináře. Byl nabídnut i program mentoringu, který propojil účastníky projektu se studenty a absolventy exekutivních MBA programů.

Staňte se fanouškem 

Výsledky studentské soutěže Supervlákna 2012