Čím jsou produkty Tyvek® tak výjimečné?

  Kvalita a tloušťka funkční vrstvy 
DuPont™ Tyvek® nabízí funkční vrstvu, která je cca 6 až 8x silnější než většina běžných vícevrstvých produktů.Většina běžných vícevrstvých podkladových materiálů je složena z velmi tenké funkční vrstvy (3x tenčí než lidský vlas), která je zalaminována mezi vnějšími ochrannými vrstvami.

  Jedinečná struktura 
Materiál Tyvek®  je složen z miliónů mikrovláken, vytvářejících jakousi spleť, která zaručuje řádné a homogenní rozptýlení složek UV záření a tepla, čímž je zajištěna vynikající odolnost v celé tloušťce produktu.

 Prokázaná odolnost vůči teplu a UV záření 

Většina vícevrstvých podstřešních difuzních fólií je vyrobena z polypropylenu (PP), který je přirozeně citlivější vůči UV záření než polyethylen (PE). Funkční vrstva Tyvek® je vyrobena ze 100% PE, který je vysoce stabilní proti působení UV záření a tepla.

Teploty na izolační vrstvě mohou někdy převyšovat i 80°C. Teplota vysoce zhoršuje funkčnost difuzních fólií.  Membrány Tyvek® odolávají teplotám až 100°C.

  Vyrábí DuPont 
Úspěch produktové řady Tyvek®  vychází z jedinečného výrobního procesu, který využívá technologii flash-spun-bond, a z více než 20letých zkušeností společnosti, proslulé zaváděním inovací a svým závazkem dodržovat vysoce jakostní a etické postupy, na trhu podkladových materiálů.
Čím jsou produkty Tyvek®  tak výjimečné?
Podstřešní difuzní fólie zajišťuje zásadní funkci pojistné hydroizolace