DuPont in Ukraine

Продукти та послуги

Засоби захисту рослин


Відділ захисту рослин «Дюпон» пропонує ефективні рішення проблем з бур'янистою рослинністю, хворобами та шкідниками різноманітних сільськогосподарських культур, котрі  сприяють збільшенню врожайності та покращенню якості вирощуваної продукції. Наші препарати відповідають чотирьом основним критеріям: турбота про здоров'я споживачів, безпека виробництва, дбайливе ставлення до навколишнього середовища та використання новітніх технологій, щоб уникнути розвитку перехресної резистентності бур'янистих рослин і біопатогенів.

ГербіцидиФунгіциди  Інсектициди 

Насіння та Інокулянти


Успіхи компанії Дюпон у сфері агропромислового комплексу в значній мірі визначаються неоціненним внеском  «Піонер Хай-Бред Інтернешенл, Інк.», яка є частиною компанії Дюпон . На основі багаторічного досвіду в галузі генетики та глибокого розуміння потреб сільгосптоваровиробника Піонер пропонує найефективніші рішення, що сприяють збільшенню врожайності та поліпшенню якості вирощуваної продукції.

 

Продукти компанії "Піонер"  

 

Харчові інгредієнти


Solae ™ є світовим лідером з розробки інноваційних технологій для харчової промисловості, заснованих на використанні соєвих інгредієнтів.
Соєві інгредієнти широко застосовуються у всьому світі при виробництві кондитерських виробів, поживних батончиків, м'ясних та вегетаріанських страв та багатьох інших харчових продуктів.

Solae™ 

Будівництво, дизайн та інтер’єр 

 

Поряд з відомими продуктами, такими як Corian ®, Tyvek ® і SentryGlas ®, Дюпон пропонує сотні інноваційних матеріалів і рішень в галузі будівництва, що допомагають архітекторам створити енергоефективні, безпечні, екологічні та комфортні будівлі.

 

Corian® Montelli®
Xavan® SentryGlas®
Tyvek® DuPont™ Ground Grid
Typar®

Кондиціювання й холодоагенти


Підрозділ DuPont Refrigerants відіграє провідну роль в пропозиції найширшого вибору високоякісних холодоагентів, включаючи рішення з низьким коефіцієнтом Глобального Потепління для кондиціонування повітря та охолодження продуктів.

DuPont Refrigerants Solutions  

Двоокис титану


Двоокис титану TiO2

 

Пластики, конструкційні полімери та еластомери


Наші пластики, конструкційні полімери, еластомери застосовуються в багатьох виробничих процесах і мають особливі технічні характеристики, що відповідають найвибагливішим запитам наших споживачів.

Crastin® PBT - полібутилентерефталатSorona® EP - конструкційний політриметилентерефталат з відновлювальних джерел
Delrin® POM - гомополімер поліоксиметилену (ПОМ, ПФЛ, поліацеталь)Vamac® - етилен-акрилатний еластомер
DuPont™ EPTV  - інженерний термопластичний вулканізат на поліефірній основі Vespel® - поліімід, високотемпературний пластик
Hytrel® TPC-ET- термопластичний еластомер на поліефірній основіViton® - фтореластомери
Kalrez® - перфтореластомерZytel® HTN PPA - високотемпературні поліаміди, поліфталаміди
Minlon® PA - мінералонаповнені поліаміди 6, 66 та їх сполученняZytel® PA - поліаміди 6, 66, 610, 612,1010
Neoprene® - поліхлоропреновий еластомерZytel® PLUS - поліаміди зі спеціальною системою стабілізації
Rynite® PET - конструкційний склонаповнений поліетилентерефталатZytel® RS - поліаміди з відновлювальних джерел

Упаковочні матеріали та  промислові полімериAppeel® - адгезиви-герметики для плівок з peel-ефектом (легке відкриття)Elvanol® - полівіниловий спирт
Biomax® - пластики та адитиви - екологічно безпечні, поновлювальні матеріалиElvax® - сополімери етилену та вінілоцетату
Bynel® - адгезиви для спульної екструзіїEntira™ - адитиви шикорокого призначення (процесингові добавки, антистатикиб поверхневі модифікатори)
Booster™ - модифікатор переробності для ПЕНД та ЛПЕВДFusabond™ - модифікатори для пластмас, покращують адгезію, сумісність, дисперсію наповнювача, міцність
Conpol™ - адитиви, поверхневі модифікатори (ковзні та антиблокуючі добавки) для продуктів Surlyn® та Nucrel®Nucrel® - адгезиви-герметики для поліаміду, фольги, папіру та інших матеріалів
Elvaloy® - модифікатори для пластмас, покращують фізико-механічні характеристики виробів Purge resin/Чистячі старт-стоп суміші - спеціальні компаунди для очищення, старту та зупинки екструзіонного обладнання
Elvaloy® AC - модифікатори ударної міцності для ПЕТФ, ПП, полімерна матриця для мастербатчейSelar® - бар'єрний шар для плывок, модифыкатор ПА та EVOH
20 Series PE/Поліетилен Серія 20 - поліетилен високого тиску та виского ступеню чистоти для застосування в медицині та фармакологічній промисловостіSurlyn® - іономіри для високоякісних виробів, плівок та покриттів, адгезиви-герметики

Друк та Поліграфія

Дюпон пропонує інноваційні системи для флексографічного друку на упаковці. Наші вчені продовжують розробляти унікальні рішення, пропонуючи нові можливості для розширення та розвитку Вашого бізнесу.

 
DuPont Packaging Graphics
Матеріали для електротехніки


Для електротехнічного виробництва Дюпон пропонує широкий спектр керамічних, пластичних та жорстких органічних матеріалів, матеріалів для виготовлення та збірки напівпровідників. Дюпон розробляє і пропонує великий асортимент продуктів та рішень для індустрії виробництва удосконалених OLED дисплеїв, що стрімко розвивається, LCD та плазмових панелей.

Напівпровідники 
Екрани (OLED, LCD, плазмові панелі) 
Мікросхеми  

Хімічні продукти


Понад 200 років Дюпон пропонує інноваційні розробки та продукти, що володіють особливими характеристиками в порівнянні зі звичайними хімікатами. Ми пропонуємо рішення для поліпшення якості життя населення, забезпечуючи безпеку та турботу про здоров'я людей в усьому світі.
Якщо ви хочете збільшити термін експлуатації вашого обладнання, розробити сировину або дезінфікувати ваше обладнання,
Дюпон стане надійним партнером у вирішенні ваших завдань.

Glycolic Acid® Oxone®/Окзон® 
Sulfuric Acid® RelyOn™ 
Fermasure® Teflon®/Тефлон® 
Foraperle® Tyzor®/Тайзор® 
Formacel® Vazo® 
Glypure® Virkon® S 
Krytox®Zonyl®/Зонил® 

Захисний одяг та аксесуари


Протягом 200 років безпека співробітників і клієнтів є ключовим пріоритетом для компанії Дюпон. Сьогодні Дюпон пропонує засоби індивідуального захисту, виготовлені з добре відомих матеріалів, таких як Тайвек ®, а також є провідним постачальником арамідного волокна Кевлар ® і Номекс ® для різних галузей виробництва.

Kevlar®/Кевлар®

Tyvek® /Тайвек® 

Nomex®/Номекс®

Sontara®/Сонтара ®

Дюпон Індивідуальний Захист 

 Програми та консалтингові послуги Дюпон з управління безпекою


DuPont Safety Resources, консалтинговий підрозділ Дюпон, котрий допомагає компаніям підвищити продуктивність за рахунок підвищення безпеки виробничих процесів.

DuPont Safety Resources

Присадки та модифікатори


Поряд з такими відомими продуктами як Зоніл ® та Тефлон ®, Дюпон пропонує полімери для ефективного зміцнення, змішуваності, поліпшення адгезії та підвищення пластичності інших пластиків.

Адгезиви та сполучні матеріали


Дюпон надає підтримку провідним компаніям з виробництва адгезивів, полімерів та упаковки, пропонуючи спеціальні технології та адгезиви з певними характеристиками для різних сфер використання.

Аппіл® 
Байнел® 
Хайтрел®TPC-ET 
Нукрел® 

Матеріали для упаковки


Від промислової до медичної упаковки, Дюпон використовує найкращі властивості нетканого матеріалу Тайвек ® для виробництва упаковки в різних галузях промисловості.

 Конверти Тайвек®
 Медична упаковка Тайвек®  

 Фотогальванічні компоненти:


Інженери Дюпон працюють в не менш ніж семи напрямках, щоб розробити найбільш необхідні продукти для фотогальванічної індустрії. Ці продукти є ключовими у виробництві прозорого силікону та тонкої плівки фотогальванічних елементів та модулів. Сюди входять плівки, сировина, матеріал для корпусу, пластичні підкладки та металізований фотоелемент, а також високоякісний ущільнювальний матеріал для виробничого устаткування, присадки та напівпровідниковий матеріал.

Фотогальванічні матеріали Дюпон 

Рішення для підтвердження аутентичності (справжності)


Дюпон пропонує інноваційні рішення та послуги для боротьби з контрафактом, забезпечення безпеки, ідентифікації та захисту брендів. Передові технології видимої та прихованої ідентифікації можуть бути використані самостійно або в програмах багаторівневого захисту.

Izon®